O NAS

Cześć! Jestem Agnieszka, jestem mamą i prowadzę firmę Mamy to my (mamytomy.pl). Jestem też koleżanką Evy, fanką jej herbat Tastea Heaven a moja firma jest ich wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.
Ale oddajmy głos Evie.
"Cześć! Jestem Eva i swoje stypendium naukowe zainwestowałam w założenie firmy, ale pssssst. nie mówcie o tym moim rodzicom ...
Wierzę, że mogę zaoferować coś innym ludziom, takim jak ja, aby pomóc im w ich codziennym życiu. Wiem, że większość z nas podobnie jak ja, prowadzi stresujące życie, a także wiem, jak ważne jest utrzymanie równowagi i zdrowego stylu życia.
Dlatego wykorzystałam to, że jestem Greczynką, zebrałam to, co grecka ziemia ma do zaoferowania najlepszego i stowrzyłam pyszne napary ziołowe wykonane z najwyższej jakości ziół.
Herbaty Tastea Heaven to podróż w czasie ze starożytnej Grecji, gdzie zioła w nich zawarte były stosowane w leczeniu wielu zdrowotnych przypadłości do czasów współczesnych zamkniętych w filiżance herbaty. Pięknie zmieszane z kwiatami i przyprawami zapewniają ciekawe i niepowtarzalne doznania smakowe.
Pomogły mi i jestem pewna, że pomogą również Tobie. I wiem, że o ile opakowanie jest ważne, to tak naprawdę liczy się to co kryje jego wnętrze. Dlatego w środku każdej torebki znajdziesz same, naturalne mieszanki.
Nie idziesz na kompromis, jeśli chodzi o filiżankę herbaty, prawda?
Całuję,
Eva

This page was created with Mobirise