FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dowiedz się więcej na temat naszych ziołowych herbat

1. Dlaczego Tastea heaven?

Tastea Heaven to niesamowite, ziołowe mieszanki, które powstały z myślą o codziennych potrzebach aktywnych kobiet.

Urzekają smakiem, aromatem i pro zdrowotnymi korzyściami.

Wszystko to za sprawą unikalnych warunków klimatycznych i glebowych. Około 1600 gatunków roślin, które można znaleźć w Grecji, ma charakter endemiczny, tj. nie można ich znaleźć nigdzie indziej na świecie!

2. Gdzie powstaje Tastea Heaven?

Wszystkie zioła do produkcji mieszanek Tastea Heaven rosną naturalnie w Grecji. Jedynym wyjątkiem jest Cynamon Cejloński, który importujemy, ze względu na jego unikalne właściwości, a my chcemy dla Ciebie jak najlepiej.

Siedziba firmy Tastea Heaven znajduje się w Bułgarii, ponieważ tam aktualnie mieszka Eva, właścicielka marki natomiast firma Mamytomy.pl jest wyłącznym dystrybutorem produktów Tastea Heaven na terenie Polski.

3. Czy Tastea Heaven zawiera sztuczne barwniki, polepszacze smaku, konserwanty, etc.?

Lubimy, aby rzeczy były proste i naturalne. Dlatego wybieramy najlepsze składniki z lokalnych gospodarstw w Grecji.

Żadnych sztuczności. Wszystkie nasze składniki i produkty są naturalne a 50% ziół stanowią zioła organiczne pochodzące z certyfikowanych gospodarstw rolnych.

4. Ile kofeiny jest w filiżance herbaty?

Żadna z naszych herbat nie zawierają kofeiny. Używamy ziół, przypraw i kwiatów, które w ogóle nie zawierają kofeiny.

5. Czy Tastea Heaven są odpowiednie dla Vegan?

Jak najbardziej tak, mieszanki ziół są wegańskie, bez kofeiny i bez glutenu.

6. Czy powinnam unikać herbat w ciąży lub przy karmieniu piersią?

W przypadku pytań dotyczących zdrowia najlepiej jest zawsze porozmawiać z lekarzem. Wszystkie nasze herbaty mają podane szczegółowe listy składników, więc masz informacje, których potrzebujesz, aby zapytać lekarza, czy konkretne mieszanki lub składniki są właśnie dla Ciebie.

Nasza herbata Breastfeeding Tastea Heaven jest przeznaczona do picia przy karmieniu piersią, natomiast nie zalecamy picia jest w czasie ciąży. Skonsultuj równie zawartość mieszanek Fight Cold czy Beauty karmiąc piersią z uwagi na zawartość szałwii.

7. Czy endometrioza jest przeciwwskazaniem do picia mieszanek ziołowych Tastea Heaven?

W przypadku pytań dotyczących zdrowia zawsze odsyłamy i zachęcamy do rozmowy z lekarzem prowadzącym. Zapytaj lekarza o skład mieszanki Period Pain, po którą często sięgają nasze Klientki, również w przypadku bóli menstruacyjnych, czy menopauzy.

8. Gdzie znajdę pełną listę składników i informacje na temat alergenów?

Lista składników znajduje się na stronie produktu i na opakowaniu każdej herbaty. Przeczytaj listę składników bardzo uważnie. Jeśli masz stwierdzoną alergię na którykolwiek składnik, polecamy porozmawiać z lekarzem przed wypiciem naszej herbaty.

9. Jaki jest prawidłowy sposób parzenia mieszanek Tastea Heaven?

Smak naparów ziołowych zależy od wielu aspektów ale przede wszystkim od jakości suszu i sposobu parzenia. Zioła do mieszanki Tastea Heaven są ręcznie zbierane, ręcznie oczyszczane i delikatnie osuszane, aby zachować wszystkie właściwości zawartych w nich olejków eterycznych. Pełne liście, kwiaty, owoce! Nie zmielone na pył i nie wysuszone na wiór.

1 łyżeczkę mieszanki wsyp do ulubionej filiżanki, zalej gorącą lecz nie wrzącą wodą (80-90 º C) i zaparzaj ok. 5-10 minut. Możesz użyć specjalnego sitka lub zaparzacza do herbaty liściastej.

W zależności od potrzeb i preferencji napar możesz pić ciepły lub w postaci wystudzonego, orzeźwiającego napoju.

Jeżeli preferujesz słodkie napoje, do przygotowanej mieszanki ziół dodaj łyżeczkę miodu.

10. Jaki jest okres przydatności do spożycia mieszanek Tastea Heaven?

Sprawdzisz tą datę na opakowaniu. Okres przydatności do spożycia każdej mieszanki Tastea Heaven wynosi c.a 2 lata. Po tym terminie zioła nie popsują się, natomiast staną się mniej intensywne i aromatyczne. 

Design your own website - Learn more