free website creation software

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dowiedz się więcej na temat naszych ziołowych herbat

 1. Co to jest Tastea Heaven?

To jedyny rodzaj herbaty, jakiego potrzebujesz w swoim życiu. To grecka marka herbat ziołowych, która sprawi, że poczujesz się najlepszą wersją siebie. Produkty wykonane z naturalnych składników i mieszanek wykonanych na specjalne potrzeby, aby pomóc Ci w codziennym życiu. 

2. Gdzie powstaje Tastea Heaven? 

Wszystkie produkty Tastea Heaven są wytwarzane w Grecji, przy użyciu wyłącznie lokalnych i naturalnych składników. Jedynymi składnikami pozyskiwanymi spoza Grecji jest Cynamon Cejloński, ze względu na jego unikalne właściwości, a my chcemy dla Ciebie jak najlepiej.  

Siedziba Tastea Heaven znajduje się w Bułgarii, ponieważ tam właśnie mieszka nasza mama, natomiast firma Mamytomy.pl jest wyłącznym dystrybutorem produktów Tastea Heaven na terenie Polski. 

3.  Czy Teastea Heaven używa naturalnych składników? 

Lubimy, aby rzeczy były proste i naturalne, i uważamy, że Ty też powinnaś.  Dlatego staramy się znaleźć najlepsze naturalne składniki w Grecji.

Żadnych sztuczności. Wszystkie nasze składniki i produkty są naturalne, wegańskie, bez kofeiny, bez glutenu.

4. Ile kofeiny jest w filiżance herbaty?  

  Żadna z naszych herbat nie zawierają kofeiny. Używamy ziół, przypraw i kwiatów, które w ogóle nie zawierają kofeiny. 

5. Czy powinnam unikać herbat w ciąży lub przy karmieniu piersią? 

W przypadku pytań dotyczących zdrowia najlepiej jest zawsze porozmawiać z lekarzem. Wszystkie nasze herbaty mają szczegółowe listy składników, więc masz informacje, których potrzebujesz, aby zapytać lekarza, czy konkretne mieszanki lub składniki są właśnie dla Ciebie.  

Nasz herbata Breastfeeding tastea jest przeznaczona do picia przy karmieniu piersią, natomiast nie zalecamy picia jest w czasie ciąży. 

6. Gdzie mogę znaleźć listę składników i informacje na temat alergenów? 

Lista składników znajduje się na stronie produktu i na opakowaniu każdej herbaty. Przeczytaj listę składników bardzo uważnie. Jeśli masz alergię, polecamy porozmawiać z lekarzem przed wypiciem naszej herbaty.

7. Jak zrobić idealną filiżankę herbaty?

Jesteś we właściwym miejscu! W zależności od rodzaju herbaty i składników zalecamy różne czasy zaparzania i temperatury, aby upewnić się, że smaki są odpowiednie. Nasze zalecenia dotycząc parzenia znajdziesz na stronie z opisem produktu i na opakowaniu każdej herbaty.

8. Jak zrobić mrożoną herbatę?

Niektórzy lubią ją na gorąco, inni mrożoną. Oba są sposoby przygotowania herbaty są idealne. Jeśli używasz 1 łyżeczki do przygotowania gorącej herbaty, powinieneś użyć 2 łyżeczek do zrobienia mrożonej herbaty. Zaparz herbatę w połowie ilości gorącej wody i dodaj lód! Pamiętaj, aby użyć podwójnej ilości herbaty w stosunku do przygotowania gorącej herbaty i policz lód jako część całkowitej objętości wody przy podejmowaniu decyzji o ilości herbaty do użycia.

Jeśli włożysz mrożoną herbatę do lodówki, pamiętaj, aby ją spożyć w ciągu 3 dni.

9. Jak zrobić latte?

Szukasz urozmaicenia? Super! Dodaj 4 łyżeczki wybranej mieszanki do 1/2 szklanki wody w zaparzaczu i parz zgodnie z instrukcjami dotyczącymi herbaty. Nalej herbaty do filiżanki 400 ml i dodaj spienione mleko. Popijaj i baw się!